MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? OZVĚTE SE NÁM

+420 774 521 813 / info@slaga.cz

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce bytu

Pokud plánujete rekonstrukci bytu, budete potřebovat dobrý plán a zajímavé nápady na osvěžení bytu. Přesným plánováním rekonstrukce bytu předejdete chaosu, nákladným chybám a stresu. Než se pustíte do rekonstrukce bytu, promyslete si především, co chcete dělat a určete si – s tužkou v ruce – kolik peněz jste schopni za rekonstrukci utratit.

Rekonstrukce bytu: kde začít

Tradiční rekonstrukcí bytu je například malování stěn, pokládka obkladů nebo terakotových obkladů, výměna koupelnové keramiky, broušení podlah atd. Při přípravě harmonogramu si rozmyslete, které z těchto rekonstrukčních prací chcete dělat, do čeho jdete změnit a co se právě chystáte osvěžit. Důležité je také jejich pořadí. Pokud si to dobře promyslíte, zkrátíte dobu renovace na minimum.

Pamatujte, že pořadí práce by mělo být uspořádáno tak, aby nezkazilo to, co již bylo dokončeno. Na začátek si dejte ty nejnáročnější a časově nejnáročnější práce, jako jsou opravy elektroinstalace , vyrovnání stěn, obkladačské práce nebo broušení podlah. Další položkou je malování oken, dveří a stěn. Poslední úpravy nechte na osvěžení bytu.

Pokud začnou náklady na rekonstrukci bytu či domu převyšovat vaše finanční možnosti, je nejlepší si sednout s týmem rekonstrukcí a upřímně si promluvit o tom, na čem můžete ušetřit a společně si stanovit přednostní práce. Kdo rekonstruoval byt, ví, že v takové situaci má dobře vybraný a poctivý tým, jeho zkušenosti a rady cenu zlata.

Rekonstrukce bytu: se stavebním týmem

Máte již stanovený rozsah práce a vybrané materiály. Nyní se musíte rozhodnout, zda budete renovaci provádět sami, nebo využijete pomoci renovačního týmu. Pokud plánujete byt pouze osvěžit, zvládnete práci sami. Pokud však plánujete důkladnou rekonstrukci bytu, která vyžaduje zkušenosti a odborné znalosti, je lepší ji svěřit specialistům

Kolik stojí rekonstrukce bytu?

Bez ohledu na to, jak velká rekonstrukce bytu vás čeká, je potřeba si zarezervovat patřičné finanční prostředky. Změny, které chcete provést, závisí nejen na vaší vizi, ale také na dostupných finančních prostředcích. Nechcete přeci zjistit, že vám v polovině rekonstrukce došly peníze. Nejlépe jsou na tom ti, kteří si hotovost odkládají dříve. Bohužel ne každý má správné množství. Navíc se často stává, že úspory nestačí na celý projekt.

Při odhadu rozpočtu na rekonstrukci bytu často zapomínáme přidat materiály jako lepidla, malty, silikony, štětce nebo ochranné fólie. Obvykle je renovační tým rád koupí – v tomto případě se však postarejme o sběr faktur nebo účtenek, abychom si zkontrolovali, co přesně bylo koupeno a kolik to stálo.

Pamatujme také na dodatečné, ale důležité náklady na likvidaci odpadu. Ceny se odvíjejí od velikosti kontejneru a také regionu.

Práci dokončujeme v termínu

výstavba bytových jednotek

výstavba bytových domů

výstavba rodinný domů

realizace staveb na klíč

KDO JSME
A NAČEM SI
ZAKLÁDÁME

Jsme tu s vámi již více než 8 let. Za tu dobu jsme se dokázali velice rychle a zdárně zorientovat. Navázali jsme spolupráci se silnými a stabilními klienty. Díky naší snaze a odhodlání, jsme si vybudovali dobré jméno a získali mnoho velkých klientů. Spolupráce je trvalá a smlouvy každým rokem obnovujeme.

Naše služby jsou širšího charakteru a proto si můžeme dovolit uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Po dlouholetých zkušenostech jsme rozšířili působnost i do dalších odvětví. Mimo stavebních činností poskytuje další potřebné služby a proto můžeme uspokojit jak malé, tak i velké firmy a organizace.

Klient vždy na prvním místě
naší prioritou je spokojený zákazník

Dodržení termínu
zaručíme Vám dokončení zakázky dle smluveného termínu

Smys pro detail
kompletní dořešení zakázky do posledního detailu

Transparentní komunikace
informovanost o průběhu zakázky

Profesionální tým
spolupracujeme jen s prověřenými zaměstnanci, na které je spoleh

Korektnost
chceme poskytnout našim klientům jen ty nejlepší služby

NAŠI PARTNEŘI